O nás

š tradiční český internetový obchod poplastovaneplechy.cz využívá více než 20 let zkušeností firmy a po dobu celé své historie je známý vstřícným přístupem ke všem zákazníkům. Dlouhodobě spolupracujeme s významnými výrobci, zejména s českým producentem  poplastovaných plechů Viplanyl a dalšími odborníky ve zpracování poplastovaných profilů.

Nabízíme individuální přístup a naše znalosti umožňují vyhovět i speciálním potřebám našich zákazníků. Předností našeho e-shopu jsou velmi krátké dodací termíny, které jsou umožněny optimálními skladovými zásobami, využitím automatů a rychlostí jejich úpravy na míru. Samozřejmostí je zajištění dopravy k zákazníkovi domů, do firmy nebo přímo na stavbu za výhodných podmínek.

Základní strategií  je dodávat široké spektrum kvalitních materiálů jak do firem zabývajících se hydroizolací střech, teras, bazénů, jezírek apod., tak i konečným zákazníkům pro domácí opravy teras, části střech a parapetů. Spokojený zákazník, spolehlivost a serióznost je hlavním  firemním cílem.

V našem e-shopu si snadno vyberete poplastované profily nebo plechy různých  rozměrů v široké škále barev. Mezi nejpoužívanější a nejvíc prodávané profily patří především okapnice a závětrné lišty, dále potom úhelníky neboli koutové lišty v různých velikostech. Jako první na trhu nabízíme systém spojovací převlečné přezky. Tak jsme odstranili viditelné a nevzhledné páskování spojů.

Po přijetí Vaší objednávky  Vám zboží doručíme pohodlně domů nebo přímo na stavbu přepravní službou, která je naším dlouholetým smluvním partnerem. V případě, že  Vám základní v katalogu nabízené profily nevyhovují nebo je potřebujete jakkoliv upravit, jsme připraveni Vám vždy pomoci. Změna úhlu ohybů – či profil s mírami na přání  u nás nejsou překážkou.

Pro katalogovou nabídku standardních profilů v našem e-shopu platí nejrychlejší možný termín dodání, zpravidla do 2-3 pracovních dnů od přijetí objednávky.

V případě atypických profilů na míru  dle přání zákazníka, je zaručena stejná cena, jaká platí pro výrobu standardních profilů. Pouze termín dodání se může o jeden den prodloužit.

Poplastované plechy s vinylovou ochrannou vrstvou jsou svým způsobem aplikace podobné, jako plechy bez poplastování. Ohýbání a spojování je nutné provádět při teplotě od 5 °C do +40 °C . Plechy dodáváme ve vnějších rozměrech 2000x1000x1,2 mm a profily v délce 2000 mm. Ohýbání plechů, nýtování a tmelení se provádí stejně  jako u běžných nepoplastovaných plechů. Výhodou poplastování je, že plechy není nutno natírat další ochrannou vrstvou. Poplastované klempířské profily, které nabízíme v našem e-shopu jsou kotvící, úchytné a dokončovací prvky pro PVC fólie a  jsou používány především k hydroizolaci střech, bazénů a podzemních staveb. Dále  jsou také vhodné pro oplechování střech, teras, balkónů, lodžií, atik, říms, parapetů a  pro obklady a podhledy v prostoru s agresivním prostředím.

Pro naše stálé zákazníky z řad firem, ale i konečných spotřebitelů nebo v případě opakované objednávky poskytujeme akční slevy – v individuální výši přizpůsobené objemu a četnosti objednávky. V případě, že máte zájem o naše akční slevové kódy a akce, není nic jednoduššího než přihlásit se o ně na našem emailu: velkoobchod@poplastovaneplechy.cz Vaše přihláška proběhne po zaslání zprávy ve znění: „Přihláška k odběru slevových akcí“ dále je potřeba uvést email, na který se budou akce zasílat. Tímto přihlášením k odběru slevových akcí budete mít možnost nakoupit za bezkonkurenční ceny!

Budeme moc rádi, když nám po uskutečnění nákupu z internetového obchodu  zanecháte své hodnocení na odkazu:

https://www.firmy.cz/detail/13280019-poplastovane-plechy-cz-libochovice.html

Nenašli jste přesně to, co hledáte?


Napište nám email a my Vám to vyrobíme na míru!